Dnes je 01.03.2015,  Uživatel nepřihlášen

Vyhledávání        Rozšířené hledání

0-9ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

DVD - evidenční číslo: 2010060104


Faktor Psí - DVD 3


Evidenční číslo: 2010060104
Název: Faktor Psí - DVD 3
Originální název: Psi Factor: Chronicles of the Paranormal
Vydavatel: NORTH Video
Médium: DVD
Vychází: 01. 06. 2010
Cena: 49 Kč
Na skladě: Ne
Obsah: Kronika paranormálních jevů.

Řecké písmeno PSÍ je znakem pro všechno neznámé, tajemné a nevysvětlitelné. FAKTOR PSÍ je pak ustáleným označením takzvaných paranormálních jevů.

Jsou to podivné a nevysvětlitelné úkazy, které se vyskytují po celém světě a vzpírají se logice a leckdy i zákonům naší dimenze.

Výzkumem těchto jevů se zabývá (v našem případě zcela fiktivní) Úřad pro vědecké vyšetřování a výzkum (Office of Scientific Investigation and Research - zkráceně OSIR).

Jednotlivé příběhy uvádí americký herec Dan Aykroyd (známe ho například z filmu KROTITELÉ DUCHŮ), který je v civilním životě sám nadšeným badatelem v oblasti paranormálních jevů.

Populární seriál FAKTOR PSÍ vychází každé úterý a na 11 DVD vám nabídne celkem 42 epizod.

DVD obsahuje 4 epizody:

  9. Volným pádem - Přestože se parašutistovi McGrattanovi neotevřel padák, nad zemí zázračně zpomalil a bezpečně přistál. Vyšetřovatelům tvrdí, že umí ovládat gravitaci.

10. Přítomnost - Úřad pomáhá mladému chlapci, který trpí nočními můrami, proti ničivé síle ovládající jeho dům.

11. Zamoření - Úřad zkoumá podivné úmrtí v týmu NASA, který při hledání meteoritu musí čelit útoku obrovského hmyzu.

12. Přesuny lidských bytostí - Angela Corbeil a její dcera tvrdí, že v jednu chvíli byly doma v Eurece v Kalifornii a pak se najednou ocitly na koleji Torontské univerzity. Další záhada, kterou musí úřad prošetřit.
Rok výroby:
Režie:
Hrají:
Dabing: ve Studiu Prometheus, společnosti Kabel Plus, vyrobil Filmexport Home Video v roce 1997, v hlavních rolích v českém znění: Milan Kačmarčík (Paul Miller), Alena Sasínová (Nancy Anne Sakovich), Norbert Lichý (Barclay Hope), Stanislav Malý (Colin Fox), Pavel Nečas (Maurice Dean Wint), Miroslav Rataj (Dan Aykroyd)
Délka: 87 min.
Zvuk: DD 2.0 česky
Titulky: české
Obraz: barevný 4:3
Poměr stran obrazu:
Formát uložení obrazu:
Typ DVD: DVD 9
Bonusy: Trailery (Rin Tin Tin, Zakázaná touha, Co žere Gilberta Grapa, Horká hlava, Riskantní plán, Čtyři roční období, Záletník, Facka, Múza, Noční vlak, Poslední tanec, Studentka, Večírek 1, Večírek 2, Hrabě Monte Christo, Velký Waldo Pepper, Koumáci, Léčitelka, Willy Fog, Malí létající medvídci)
Poznámka: Reedice. První vydání 15. 09. 2009.

Nahoru