Dnes je 02.03.2015,  Uživatel nepřihlášen

Vyhledávání        Rozšířené hledání

0-9ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

DVD - evidenční číslo: 2010081801


Velmi nebezpečné známosti


Evidenční číslo: 2010081801
Název: Velmi nebezpečné známosti
Originální název: Cruel Intentions
Vydavatel: Bontonfilm
Médium: DVD
Vychází: 18. 08. 2010
Cena: 99 Kč
Na skladě: Ne
Obsah: Sarah Michelle Gellar (Tajemství loňského léta, Vřískot 2, TV seriál "Buffy, přemožitelka upírů") a Ryan Phillippe (Tajemství loňského léta, Klub 54) představují dvojici zhýčkaných sourozenců ve slastném a vzrušujícím příběhu o pokušení, odplatě a dobývání.

Sebastianovi (Phillippe) žádná dívka neodolá. S lehkostí a důmyslem svedl i nic netušící spolužačku (Selma Blair - Poslední mejdan, TV seriál "Zoe, Duncan, Jack & Jane") a zničil jí tak pověst.

Skutečně jiskřit ale začíná ve chvíli, kdy jeho nevlastní sestra Kathryn (Gellar) přichází s neopakovatelnou výzvou: Sebastian má zbavit panenství krásnou a nevinnou dceru ředitele školy Annette (Reese Witherspoon - Pleasantville: Městečko zázraků, V měsíčním svitu).

Pokud Sebastian nebude úspěšný, přijde o své milované auto, ale pokud uspěje, získá to úplně nejlákavější - vášnivou noc s Kathryn.

Ve hře je hodně, ale vidina výhry je horečně neodolatelná. Nikdo jejich neúprosné hře kočky s myší neunikne, dokud jednoho z nich nepřekvapí ten nejméně pravděpodobný pocit... láska.
Rok výroby:
Režie:
Hrají:
Dabing: vyrobil Bontonfilms v roce 1999, v českém znění: Filip Jančík, Tereza Chudobová, Andrea Elsnerová, Kateřina Lojdová, Pavel Vondra, Michal Michálek, Pavel Tesař, Radka Malá, Jaroslava Brousková, Alena Procházková, Miriam Kantorková, Jana Kovaříková, Roman Hájek, Dalimil Klapka
Délka: 94 min.
Zvuk: DD 2.0 česky
DD 5.1 anglicky
DD 2.0 maďarsky
DD 2.0 polsky (lektor)
Titulky: české
anglické
maďarské
polské
bulharské
Obraz: barevný 1.85:1 anamorfní
Poměr stran obrazu:
Formát uložení obrazu:
Typ DVD: DVD 5
Bonusy: žádné
Poznámka:

Nahoru