Dnes je 31.01.2015,  Uživatel nepřihlášen

Vyhledávání        Rozšířené hledání

0-9ABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

DVD - evidenční číslo: 2012072717


4 DVD - Základní instinkt 2 / Kauza CIA / Modrá ocel / Ve jménu Angela


Evidenční číslo: 2012072717
Název: 4 DVD - Základní instinkt 2 / Kauza CIA / Modrá ocel / Ve jménu Angela
Originální název: Basic Instinct 2 / The Good Shepherd / Blue Steel / Avenging Angelo
Vydavatel: Intersonic
Médium: DVD
Vychází: 27. 07. 2012
Cena: 49 Kč
Na skladě: Ne
Obsah: Balení obsahuje 4 DVD:


1) Základní instinkt 2

Původní necenzurovaná verze.

Hra na kočku a myš pokračuje.

Vážený londýnský psychiatr Dr. Michael Glass (David Morrissey) je právě na vrcholu své kariéry. Charismatický, úspěšný, vede prosperující praxi, je velice uctíván mezi svými kolegy a jeho akademické články mu přinesly chválu a úspěch. V momentě, kdy ho superintendant Roy Wasburn (David Thewlis) požádá o hodnocení krásné a okouzlující ženy, která je spojena se záhadnou smrtí proslulé sportovní hvězdy, je jeho život převrácen naruby.

Zmíněná žena je Catherine Tramellová (Sharon Stone), autorka nejprodávanějších krimi bestsellerů, jejichž hrůzu nahánějící smyšlené zločiny se až záhadně shodují s těmi skutečnými. Přitažlivost mezi nimi je téměř okamžitá a Dr. Glass je zmaten, jak její fyzickou krásou tak i její mentalitou. Díky jejímu půvabu je velmi rychle vtažen do pavučiny lží a pokušení.

Glassův vlastní základní instinkt má trhliny a jeho profesionální zábrany jsou ty tam. V jeho okolí se začínají dít podivné věci, několik lidí z jeho okolí je záhadně zavražděno. Smrtelný souboj důvtipné hry pokračuje. Blíží se překvapivé vyvrcholení, kde Glass musí udělat zásadní rozhodnutí, které změní jejich životy navždy.

Prvotřídní erotický thriller Základní instinkt 2 pátrá, co se stane, když se temnější část lidské duše dostane na povrch.


2) Kauza CIA

Všechna špinavá tajemství ukrýváme my.

Temný svět špionáže. Nikdy nevyprávěný příběh. Ukrývaná tajemství, vládní špionáž, chladnokrevná vražda...

1939, život mladého Edwarda Wilsona (Matt Damon) se zásadně změní, když na Yaleské univerzitě vstoupí do mocného tajného spolku "Lebka a kosti".

Jako ctižádostivý student udá z čirého vlastenectví svého oblíbeného profesora (Michael Gambon) kvůli jeho sympatiím k nacistům. Tímto krokem získá přátele ve federální vládě, která ho najme na několik tajných operací.

Vlivný vojenský zpravodajský úředník, generál Bill Sullivan (Robert De Niro), mu nabídne místo v Zahraniční zpravodajské službě CIA v Londýně. Wilson bez váhání přijímá.

Jako tajný agent musí celý život volit mezi svou okouzlující manželkou (Angelina Jolie) a loajalitou k CIA, mezi věrností a zradou...

Režisér Robert De Niro odhaluje pozadí vzniku CIA ve filmu inspirovaném skutečnými událostmi.


3) Modrá ocel

Mladá policistka na stopě nebezpečného maniaka.

Čerstvá absolventka policejní školy Megan (Jamie Lee Curtis) se připlete k přepadení obchodu. Při zásahu zastřelí v sebeobraně ozbrojeného lupiče. Jeho zbraň se však na místě činu nenajde, a tak je Megan dočasně suspendována.

Seznámí se s okouzlujícím burzovním makléřem Eugenem Huntem (Ron Silver), který byl během přepadení v obchodě. Počáteční náklonnost však vystřídá zděšení. Její energetický zásah proti lupiči v Eugenovi probudil skryté psychopatické sklony...

Brzy poté je nalezen zastřelený muž, v jehož těle najde policie kulku s vyrytým Meganiným jménem...


4) Ve jménu Angela

Akční mafiánská komedie se Sylvesterem Stallonem a Madeleine Stowe v hlavních rolích.

Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání.

Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru.

Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnou pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu.
Rok výroby:
Režie:
Hrají:
Dabing:
Délka:
Zvuk:
Titulky:
Obraz:
Poměr stran obrazu:
Formát uložení obrazu:
Typ DVD:
Bonusy:
Poznámka: Reedice. Všechna DVD již vyšla dříve samostatně.

Nahoru